آموزش امنیت شبکه (آنلاین)

  • کارگاه نفوذ به اندروید از راه دور

  • کارگاه تحلیل عملکرد ویروس

  • کارگاه ردیابی افراد

  • آموزش جامع امنیت شبکه

آموزش امنیت شبکه (آنلاین)

در این دوره امتحانات دوره ای، میان ترم و پایان ترم مکانیزمهای آنلاین ارزیابی پژوهشگران محسوب می شوند. مطالب این دوره ها بصورت جلسه ای در اختیار پژوهشگران قرار می گیرد و در یک فرآیند تعاملی با اساتید امکان درک مطلب و رفع اشکال را فراهم می کند.

سرفصل ها

دوره های آموزشی REMOTEGUN براساس سرفصلهایی تهیه می شود که طی سالهای گذشته بروزرسانی و تدریس شده است. این دوره ها برای پژوهشگرانی که زمان و شرایط مناسب برای جابجایی جهت فراگیری متدهای جدید را ندارند کارگشا است چراکه تمامی مراحل از ارائه مطالب آموزشی گرفته تا تحویل تمرینها، پرسش سوالها، رفع اشکال و برگزاری آزمون بصورت آنلاین برگزار می شود. درصورت وجود هرگونه پرسشی در خصوص سرفصلها می توانید با مکانیزمهای معرفی شده برای تماس با مکاتبه کنید.

مدت دوره ها

دوره کوتاه مدت آموزش امنیت شبکه

دوره های کوتاه مدت عمدتاً یک روزه هستند و بصورت کارگاه برگزار می شوند، مدرک شرکت در دوره به دانش پژوهان ارائه می شود، و قطعا سطح دانش افراد را افزایش می دهد.
این دوره های کوتاه مدت در کنفرانسهای امنیتی متعدد از سال 86 در نقاط مختلف کشور تدریس شده است.

دوره بلند مدت آموزش امنیت شبکه

دوره های طولانی مدت براساس سرفصل ها پیش می رود. این دوره ها در طی زمان به روز رسانی شده اند تا آخرین تکنیکها و تاکتیکها را تحت پوشش قرار دهد.
برخی مراکز معتبر که در آنها دوره های طولانی مدت تدریس شده است شامل، مرکز آپا، دانشگاه فردوسی، مرکز رشد مشهد.

فقط مدرک این دروه ها کتبی است

دوره ها در قالب فایلهای ویديویی، فایلهای صوتی و مستندات که همگی بصورت انحصاری تهیه شده اند بعلاوه کتابهای مورد نیاز بصورت آنلاین در اختیار پژوهشگران قرار می گیرد.
پس از سالها فعالیت در برگزاری دوره های آموزش امنیت شبکه حالا زمان برگزاری دوره های آنلاین امنیت شبکه نیز رسیده است. تامین امنیت خود، یا فکر کردن به یک شغل جدید می تواند از REMOTEGUN محقق شود: